Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Chcemy rozdać STYPENDIA - przyjdź na spotkanie!

› Aktualności ponad rok temu    12.02.2016
Hanna Hejduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kapituła Fundacji Absolwent będzie przyznawała stypendia sportowe młodzieżyKapituła Fundacji Absolwent będzie przyznawała stypendia sportowe młodzieży fot. arch. ŻG

- Chciałbym serdecznie zaprosić państwa, działaczy sportowych, na spotkanie informacyjne dotyczące nowego stypendium sportowego pod nazwą SPORTOWIEC ROKU POWIATU GOSTYŃSKIEGO – informuje Jarosław Tomczak, prezes Fundacji „Absolwent”

Na spotkaniu zostanie omówiony regulamin stypendium oraz to jak złożyć wniosek stypendialny. To jest zupełnie nowe stypendium, na które środki zostały pozbierane także podczas balu, którego współorganizatorem było „Życie Gostynia”.

Już teraz chciałbym podkreślić, że warto zainteresować się naszym stypendium, gdyż kwota zebrana przy okazji Charytatywnego Balu Sportowca na ten cel jest więcej niż zadowalająca – zapewnia prezes.

Spotkanie zaplanowane jest na wtorek, 16 lutego, na godzinę 16.00 w sali konferencyjnej Fundacji "Absolwent" (ul. St. Helsztyńskiego 3, I piętro, Gostyń). Organizatorzy spotkania, czyli Fundacja Absolwent proszą o potwierdzenie przybycia na adres e-mail biuro@fundacja-absolwent.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!