Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Głosuj w plebiscycie. Wygraj nagrody

› Sport i rekreacja ponad rok temu    8.01.2016
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Najpopularniejszego Trenera Powiatu Gostyńskiego w 2015 roku wchodzi w decydująca fazę. W pierwszym tegorocznym numerze tygodnika "Życie Gostynia" wydrukowaliśmy jeden z ostatnich kuponów. 

Plebiscyt cieszy się dużym zainteresowaniem. Do naszej redakcji cały czas spływają wypełnione kupony. Chcąc jeszcze bardziej Państwa zachęcić do udziału w naszej zabawie postanowiliśmy ufundować nagrody. Wśród wszystkich osób, które zagłosują w plebiscycie, rozlosujemy dwie nagrody w postaci bonów o wartości 400 zł i 200 zł do wykorzystania w sklepie sportowym DSW Sport ul. Nowe Wrota 7, Gostyń.

W plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Najpopularniejszego Trenera Powiatu Gostyńskiego 2015 roku głosujemy do 24 stycznia. Wypełnione kupony można przynosić do naszej redakcji lub do wyznaczonych punktów na terenie powiatu. Poniżej prezentujemy punkty, w których można zostawiać kupony.

Wyniki naszej zabawy będą ogłoszone na Balu Sportowca, który odbędzie się 6 lutego 2016 roku w sali bankietowej Zakładów Mięsnych Mróz S.A. w Borku Wielkopolskim. Grał będzie zespół „Wenus”. Ten Bal będzie wyjątkowy, bowiem chcemy cały dochód przeznaczyć na ufundowanie i zorganizowanie cyklu treningów lub wyjazdu szkoleniowego dla laureata wyłonionego w drodze odrębnego konkursu. 

Sylwetki kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

Lista punktów do głosowania

Grzegorz Jesiak, ul. Rynek 1 - Krobia

Dino, ul. Wjazdowa 38a - Pudliszki

Dino, ul. Dworcowa 2c - Poniec

Sklep Maciejewski, ul. Powst. Wlkp. 27 - Pępowo

Dimar, ul. Nad Kanią 161 - Gostyń

Lewiatan, ul. Pionierska - Gostyń

Lewiatan, ul. Łokietka - Gostyń

Salonik Prasowy, ul. Olejniczaka - Gostyń

Sklep K. Jędryczka, ul. Zdzieska 2 - Borek Wlkp.

Sklep Jedynka, ul. Rynek 37 - Pogorzela

Sklep M. Niedziela, ul. Dworcowa 5 - Piaski

 

 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!