Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 10)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    30.12.2015
Sławomir Hajduk
komentarzy 3 ocen 152 / 93%
A A A
Start GostyńStart Gostyń fot. S.Hajduk

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W dziesiątej części przybliżymy Państwu reprezentantów Startu Gostyń.

 

 

Karol Sellman – w Starcie Gostyń od 2008 roku. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w kategorii junior młodszy. Obecnie o medale walczy z juniorami. W 2015 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w sprincie. Na swoim koncie ma też srebro w mixcie. W rozegranych Mistrzostwach Polski Juniorów indywidualnie zajął czwarte miejsce. Z reprezentacją Polski przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Novi Grad.

Adrian Zagata – kręglarstwo klasyczne trenuje od 11 lat. Dla Startu Gostyń zdobył wiele medali Mistrzostw Polski. W sezonie 2014/2015 wywalczył: złoto w Mistrzostwach Polski Par Mężczyzn, brąz w Mistrzostwach Polski Par Juniorów. W obecnym sezonie zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski Par Mężczyzn. Wielokrotnie powołany do reprezentacji Polski. Objęty planem przygotowań do Mistrzostw Świata U23.  

Jędrzej Michalak – w kręgle gra od 2010 roku. Dla Startu Gostyń zdobył wiele medali w kategorii młodzik i junior młodszy. W 2015 roku wywalczył: srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w parach, brąz w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych oraz srebro w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. W 2015 r. otrzymał powołanie do reprezentacji Polski juniorów młodszych.

Kacper Michalak – wychowanek Startu Gostyń. Od 2011 roku zdobywa medale Mistrzostw Polski. Ma już ich dziewięć na swoim koncie. W 2015 roku sięgnął po: srebro Mistrzostw Polski w parach juniorów młodszych, indywidualne srebro Mistrzostw Polski, brąz w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych oraz srebro w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Uczestnik Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w Speichersdorf . W 2015 roku został powołany do reprezentacji Polski juniorów .

 

 

+ 142 głosów: 152 (93%) 10 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kimi
ponad rok temu ocena: 100%  3
Do boju chłopaki! Chce widzieć was w czołowej 10tce!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomek
ponad rok temu ocena: 100%  2
Głosujemy na uzdolnioną młodzież bo takich nam w gminie potrzeba! Gratulacje !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fanka
ponad rok temu ocena: 100%  1
Super chłopaki! Gratulacje sukcesów, Adrian nie wiedziałam ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji