Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 11)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    2.01.2016
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 16 / 81%
A A A
Taekwon-do Kreli Kayosa GostyńTaekwon-do Kreli Kayosa Gostyń fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W jedenastej części przybliżymy Państwu reprezentantów Taekwon-do Kreli Kayosa Gostyń.

 

Arkadiusz Łączny – instruktor 5 dan w taekwondo. Zawodnicy Taekwon-do Kreli Kayosa Gostyń zajmują czołowe miejsca na zawodach krajowych jak i międzynarodowych. Do największych sukcesów należy zaliczyć osiągnięcia w Mistrzostwach Świata w Londynie. Reprezentacja Taekwon-do Kreli Kayosa Gostyń wywalczyła trzynaście medali: trzy złote, pięć srebrnych i pięć brązowych.

Dominika Gleń – zawodniczka Taekwon-do Kreli Kayosa Gostyń. Trenuje od pięciu lat i może poszczycić się wieloma medalami w turniejach ogólnopolskich m.in. trzy złota w Mistrzostwach Polski, komplet medali w Pucharze Polski rozgrywanym w Strzegomiu. Największy sukces osiągnęła jednak w Mistrzostwach Świata w Londynie. Młoda zawodniczka wywalczyła w tych zawodach dwa brązowe medale.

Maria Lempach - zawodniczka klubu Taekwon-do Kreli Kyosa Gostyń. Trenuje od pięciu lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów. Największym jest złoty medal Mistrzostw Świata w układach. Na mistrzowskich zawodach w Londynie zdobyła też srebro w walkach semi-contact. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski.

Monika Gregor - zawodniczka klubu Taekwon-do Kreli Kayosa Gostyń. Trenuje od pięciu lat z bardzo dobrym skutkiem. Dwukrotnie powołana do kadry Polski. W roku 2015 zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w Londynie w walkach semi-contact. Wicemistrzyni Europy oraz wielokrotna Mistrzyni Polski.

+ 13 głosów: 16 (81%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!