Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 12)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    4.01.2016
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 16 / 69%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W dwunastej części przybliżymy Państwu reprezentantki UKS Pudliszki.

 

Ewelina Grodzka – jako trener w klubie UKS Pudliszki pracuje od 2005 roku. Do tej pory prowadziła zespół Młodziczek, Kadetek i III ligę „B”. Sukcesem był awans do III ligi „A” i zajęcie 5 miejsca. Po tej przygodzie trenerka zajęła się szkoleniem  najmłodszych siatkarek, które występowały w rozgrywkach KINDER+Sport. Obecnie prowadzi w rozgrywkach ligowych grupę Młodziczek.

Anna Rejek  – swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w najmłodszych klasach podstawówki. Jest kluczową zawodniczką, bardzo dobrze rokującą. Bardzo pracowita zarówno na treningu jak i na meczu.

Michalina Adamiak – kapitan drużyny. Od najmłodszych klas szkoły podstawowej zaczęła uczęszczać na treningi,  najpierw to była zabawa, która przerodziła się w poważniejsze granie.   Najbardziej dynamiczna zawodniczka, pozytywnie rokująca na przyszłość.

Karolina Gałka – jej przygoda z siatkówką, która szybko przerodziła się w pasję, zaczęła się od najmłodszych lat. Rozgrywająca, mózg drużyny, opanowana, systematyczna i pracowita. Dobrze rokująca na przyszłość. 

+ 11 głosów: 16 (69%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!