Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 13)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    5.01.2016
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 18 / 61%
A A A
 fot. S. Hajduk

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W trzynastej części przybliżymy Państwu reprezentantów Krobianki Krobia.

 

Dariusz Wiśniewicz – na ławce trenerskiej od 1994 roku. Z drużyną juniorów młodszych Krobianki Krobia zdobył Mistrza Wielkopolski w piłce halowej w 2004 roku. Przez kilka lat pracował w Promieniu Opalenica. W szkółce piłkarskiej pod jego okiem umiejętności podnosili m.in. Jakub Czerwiński, Michał Przybecki, Bartłomiej Pawłowski czy też Filip Kurto. Ostatnie lata spędził w Krobi. Z Krobianką dwa razy zajął trzecie miejsce w leszczyńskiej okręgówce oraz doszedł do finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno.

Dariusz Naskręt – bardzo dobry w grze defensywnej i ofensywnej. Ma dobry przegląd pola i zmysł do rozegrania piłki. Posiada mocne uderzenie. Zdobył w rundzie jesiennej dwie bramki. Zaliczył też 12 asyst. 

Fabian Mikołajczak – podstawowy zawodnik defensywy Krobianki. Lubi angażować się w grę ofensywną. Ma dobre uderzenie z dystansu. Jego atutem jest też gra głową. W rundzie jesiennej zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę.

Jędrzej Urbański – od kilku lat najskuteczniejszy zawodnik Krobianki. Gwaratuje dwadzieścia goli w sezonie. Po rundzie jesiennej ma na swoim koncie dziesięć trafień. Zaliczyl też cztery asysty. Posiada dobre uderzenie z lewej i prawej nogi. Gra głową też nie sprawia mu problemu. Nie unika pojedynków jeden na jeden z przeciwnikiem.
 
 

+ 11 głosów: 18 (61%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!