Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 14)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    8.01.2016
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W czternastej części przybliżymy Państwu reprezentantów Gromu Czeluścin i UKS Olimpijczyk Pogorzela.

 

 

Czesław Roszczak – wielokrotny Mistrz Polski Weteranów w lekkiej atletyce. Do największych sukcesów w sezonie 2015 należy uznać medale zdobyte na arenie międzynarodowej. W Halowych Mistrzostwach Europy Weteranów zdobył trzy medale: złoto w rzucie dyskiem, srebro w pchnięciu kulą, brąz w rzucie ciężarkiem. W Mistrzostwach Świata Weteranów wywalczył dwa brązowe medale w pchnięciu kulą i pięcioboju rzutowym. Natomiast z III Europejskich Igrzysk Weteranów wrócił z trzema złotymi medalami i jednym brązowym.

Jakub Poślednik - grający trener Gromu Czeluścin. Piłkę nożną trenuje od dziesięciu lat, natomiast Grom Czeluścin prowadzi od stycznia 2014 roku. W poprzednim sezonie zespół z Czeluścina zajął czwarte miejsce w B klasie. Po rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 zespół zajmuje czwarte miejsce.

Paweł Spychała – były piłkarz Kani Gostyń i KS Ludwinowo. Zawodnik Gromu Czeluścin w latach 2006-2012 i od wiosny 2015 roku. Z zespołem z Czeluścina dwa razy świętował awans do A klasy. W rundzie jesiennej obecnego sezonu zdobył trzy bramki i zaliczył pięć asyst.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!