Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 17)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    12.01.2016
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 17 / 65%

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W siedemnastej części przybliżymy Państwu reprezentantów klubu Sporty Walki Gostyń.

Tomasz Dylak - trenerem jest od 2012 roku, od początku w Klubie Sporty Walki Gostyń. Jest samoukiem, swoją wiedzę i umiejętności kształci bez pomocy "nauczyciela". Mimo młodego wieku i krótkiego doświadczenia w pracy trenerskiej ma na koncie już trzy medale w boksie, w tym dwa złote w 2015 roku.

Klaudia Budasz – młoda, perspektywiczna zawodniczka klubu Sporty Walki Gostyń. Boks trenuje niespełna dwa lata. W lipcu stanęła na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski w boksie. Jej finałowy pojedynek został wybrany jako najlepsza walka mistrzostw. Została też wybrana najlepszą zawodniczka międzypaństwowego meczu Polska - Niemcy.

Karol Łapawa - zawodnik w 2015 roku wygrał niemalże wszystko, co było do wygrania. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie dwa medale mistrzostw Polski juniorów. W 2015 roku wybrany został najlepszym technikiem mistrzostw Polski. Wygrał Międzynarodowy Puchar Ziem Nadbałtyckich. Jest członkiem kadry narodowej, posmakował też zwycięstwa  w biało-czerwonych barwach.

Kamil Wojczek - trenuje 8 lat. Przed trzema laty postanowił przenieść swoje doświadczenie wyniesione z treningów na ring. Ma za sobą walki w boksie oraz formule K1. Jego rekord w K1 wynosi 4:0.

+ 11 głosów: 17 (65%) 6 -