Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 18)

ponad rok temu    12.01.2016
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 6 / 67%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W osiemnastej części przybliżymy Państwu reprezentantów Lwa Pogorzela.

Jerzy Andrzejewski - to już trzecia przygoda trenera z pogorzelskim klubem. Mimo 51 lat ciągle występuje również w roli zawodnika. W zeszłym sezonie uratował zespół przed spadkiem, wygrywając baraże z Heliosem Bucz.

Mikołaj Mazurek - jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Lwa. Kapitan zespołu i prawdziwa ostoja bloku defensywnego. Wprowadza bardzo dużo spokóju na boisku. Jego znakiem rozpoznawczym są dalekie wyrzuty zza linii bocznej.

Tomasz Naglak – zawodnik, który trafił do Pogorzeli z czwartoligowego Białego Orła Koźmin. Nabyte doświadczenie przekłada na zespół, będąc pewnym punktem w bramce Lwa. Niejednokrotnie uratował zespół przed stratą punktów.

+ 4 głosów: 6 (67%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!