Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 19)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    12.01.2016
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 36 / 83%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W dziewiętnastej części przybliżymy Państwu reprezentantów Taekwondo TIGER.

Krzysztof Bednarz - trenuje taekwondo ITF od 2003 roku. Wielokrotny medalista najważniejszych imprez taekwondo w Polsce. Posiadacz stopni mistrzowskich: 4 dan ITF (taekwondo tradycyjne) i 1 dan WTF (taekwondo olimpijskie). Aktualny wicemistrz Polski w walkach semi contact. Jego wychowankowie regularnie zajmują wysokie miejsca w zawodach rangi Pucharu Polski i mistrzostw Polski. Największe sukcesy trenerskie to medale wywalczone podczas mistrzostw świata w Telford w 2010 roku (Łukasz Busz i Filip Padurski), mistrzostw Europy w Wieliczce w 2012 roku (Emil Janowski i Jagoda Katarzyńska), mistrzostw świata w Coventry w 2013 roku (Klaudia Wujek, Emil Janowski i Adam Sierakowski), mistrzostw Europy w Davos w 2014 roku (Klaudia Wujek, Krystian Zieliński). 

Klaudia Wujek - trenuje taekwondo od 4 roku życia, posiadaczka czerwonego pasa. Od najmłodszych lat imponowała gibkością, dla wielu wzór w dziedzinie rozciągania. Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w Polskim Zrzeszeniu Taekwon-do ITF. Wielokrotna mistrzyni Polski i zdobywczyni Pucharu Polski. Zdobyła srebrny medal w walkach drużynowych w angielskim Coventry w 2013 roku. Rok później w szwajcarskim Davos  zdobyła 3 medale mistrzostw Europy (złoty drużynowa narodowa, srebrny indywidualnie i brązowy tag team). 

Julia Gwizdoń - taekwondo trenuje od 6 roku życia, posiada niebieski pas. Bardzo szybko osiągnęła wysoki stopień sprawności i gibkości, idąc w ślady starszej koleżanki Klaudii Wujek. Stała się bardzo wszechstronną zawodniczką, osiągając na każdej imprezie taekwondo najwyższe wyniki w walkach, technikach specjalnych i układach. 

Blanka Mazurek - trenuje od 3 lat, posiada zielony pas. Jedna z najbardziej skutecznych zawodniczek w kategorii młodzik, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju w kategorii młodzik-dziewczynki na Pucharze Polski  w Strzelcach Krajeńskich w 2014 i 2015 roku.
 

+ 30 głosów: 36 (83%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!