Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 2)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    4.12.2015
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 26 / 42%
A A A
Plebiscyt na Najpopularnieszego Trenera i Sportowca Powiatu GostyńskiegoPlebiscyt na Najpopularnieszego Trenera i Sportowca Powiatu Gostyńskiego

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W części drugiej przybliżymy Państwu reprezentantów Piasta Poniec/Ludwinowo.

Grzegorz Posikata - po zakończonej przygodzie z piłką nożną jako zawodnik zajął się szkoleniem dzieci i młodzieży w KS Polonia 1912 Leszno. Prowadził drużyny juniora młodszego i starszego, które występowały w Wielkopolskiej Lidze Juniora. Dużym sukcesem był awans z drużyną do Centralnej Ligi Juniorów. Od pół roku w Poniecu i jest to jego debiut w roli szkoleniowca pierwszego zespołu.

Tomasz Szumny - jeden najbardziej doświadczonych zawodników w drużynie. Mózg zespołu. Były piłkarz Krobianki Krobia i Sparty Miejska Górka. Obecnie ostoja defensywy Piasta.

Witold Szlachetka - najlepszy strzelec drużyny. Ma za sobą występy na trzecioligowych boiskach w barwach Kani Gostyń i leszczyńskiej Polonii. - Bardzo pracowity zarówno na treningu jak i w trakcie meczu, dobrze wyszkolony technicznie – ocenia trener Piasta, Grzegorz Posikata.

Jędrzej Wyskok – jeden z młodszych piłkarzy Piasta, jednakże większość akcji ofensywnych były oparte właśnie na nim. Bardzo dynamiczny gracz, a przy tym sumienny i pracowity.

 

 

Powiązane

+ 11 głosów: 26 (42%) 15 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!