Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 21)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    13.01.2016
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 24 / 79%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W dwudziestej pierwszej części przybliżymy Państwu reprezentantów Wielkopolanki Szelejewo.

Dariusz Kaczmarek - trener z licencją UEFA B. Wychowanek, grający trener Wielkopolanki. Przejął drużynę po odejściu na zasłużoną trenerską emeryturę Jana Wabińskiego, u którego zbierał pierwsze szlify piłkarskie. Poza dwoma epizodami w Kani Gostyń (runda wiosenna sezonu 2000/2001) oraz Wiśle Borek Wlkp. (lipiec 2001 - maj 2004), całe swoje piłkarskie życie związany z Wielkopolanką Szelejewo. Drugi sezon na ławce trenerskiej. W debiucie zajął z drużyną Wielkopolanki 4 miejsce w leszczyńskiej A-klasie.

Bartosz Bruder - kapitan Wielkopolanki Szelejewo. Doświadczony, ale przede wszystkim bardzo uniwersalny zawodnik. W Wielkopolance nie tylko podnosi poziom sportowy, ale jest także osobą, która zajmuje się wszystkimi sprawami organizacyjnymi. - Na boisku  nieustępliwy walczak, a poza boiskiem prawdziwy menadżer – podkreśla trener Kaczmarek.

 

Patryk Nawrocik - od początku swojej przygody z piłką związany z Wielkopolanką.  Ma za sobą naprawdę udany okres. - "Dudi" to typowa „szóstka” czy „ósemka” na boisku. Niesamowicie ambitny i wartościowy zawodnik, zaangażowany w każde spotkanie w 100% – komplementuje swojego podopiecznego szkoleniowiec. Rozegrał wszystkie spotkania w minionej rundzie w pełnym wymiarze czasowym.

 

 

+ 19 głosów: 24 (79%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!