Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 23)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    13.01.2016
Łukasz Eisop
komentarzy 1 ocen 39 / 62%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W dwudziestej trzeciej części przybliżymy Państwu reprezentantów Korony Piaski.

Sławomir Gintowt – przygodę w trenerką rozpoczynał z młodzieżowymi zespołami Krobianki Krobia. Później już w piłce seniorskiej pracował kolejno w Sokole Chwałkowo, Sparcie Miejska Górka, Koronie Piaski (awans do 4 ligi), Dąbroczance Pępowo (awans i spadek), Krobiance (awans do 4 ligi), Awdańcu Pakosław, Orli Jutrosin. Pracował też jako trener w 3 lidze futsalu oraz koordynator grup młodzieżowych w gostyńskiej Kani. W styczniu 2015 roku ponownie został szkoleniowcem pierwszego zespołu Korony Piaski. W sezonie 2014/2015 Korona zajęła w leszczyńskiej A-klasie 9. miejsce. Natomiast w trwającym sezonie piaskowianie na półmetku rozgrywek prowadzą w tabeli z przewagą jedenastu punktów nad wiceliderem.

Marcin Wojciechowski – najbardziej doświadczony piłkarz biegający po boiskach gr. 1 leszczyńskiej A-klasy. Podczas wielu lat gry bronił m.in. barw Śląska Wrocław, Warty Poznań, Znicza Pruszków, Jaroty Jarocin czy gostyńskiej Kani. Obecnie bezdyskusyjnie najlepszy snajper A-klasowych boisk. Jego dotychczasowy bilans w sezonie 2015/2016 to 23 gole w 12 meczach.

Łukasz Fabich – filar obecnej Korony.  Król ostatniego podania, a przy okazji też drugi strzelec zespołu (10 goli). -  Jest piłkarzem zdeterminowanym na osiągnięcie sukcesu, może stanowić wzór dla naszych młodych zawodników. Jego rola w zespole jest nie do przecenienia – komplementuje pomocnika szkoleniowiec piaskowian.

+ 24 głosów: 39 (62%) 15 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ joe
ponad rok temu 1
Tylko Fabio
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji