Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 3)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    7.12.2015
Sławomir Hajduk
komentarzy 3 ocen 19 / 32%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W części trzeciej przybliżymy Państwu reprezentantów UKS Kaniasiatka Gostyń.

 

Tomasz Migdalski - Od sezonu 2015/2016 szkoli zespóły seniorów i juniorów. Wcześniej pracował tylko z grupami młodzieżowymi. Pod jego okiem rozwijały się talenty gostyńskiej siatkówki: Agata Skiba (Developres SkyRes Rzeszów), Marcin Ernastowicz (dwukrotny medalista Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, od kilku sezonów Jastrzębski Węgiel), Damian Gościański (Joker Piła). Doszedł z UKS Kaniasiatka Gostyń do finału Mistrzostw Polski Czwórek. Zdobywał medale Mistrzostw Wielkopolski oraz prowadził zespoły młodzieżowe UKS Kaniasiatka w ogólnopolskiej fazie Mistrzostw Polski. W 2015 roku D. Poznański i K. Łagódka wywalczyli czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej. 

Krystian Michalczyk - rozgrywający UKS Kaniasiatka Gostyń. Siatkówkę uprawia od 13 lat. Wielokrotny medalista Mistrzostw Wielkopolski: złoty medal MW w kategorii młodzik (2009), złoty medal Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Plażowej Młodzików (2010), złoty medal Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów (2013) i jednocześnie MVP turnieju w Gostyniu. Reprezentant Wielkopolski w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale i Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Suwałkach. W obecnym sezonie z drużyną seniorów walczy o drugą ligę. 

Łukasz Płaczkiewicz - libero w drużynie seniorów, która walczy o wejście do drugiej ligi. Siatkówkę uprawia od 2001 roku. Z gostyńskim zespołem zdobył Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii kadet i junior. Uczestnik półfinału Mistrzostw Polski w kategorii junior. W drużynie seniorskiej od piętnastego roku życia, z krótką przerwą na występy w UKS 9 Leszno. 

Dominik Poznański - siatkówkę trenuje od ośmiu lat. Może poszczycić się dużym dorobkiem medalowym. Dwa złote medale Mistrzostw Wielkopolski w siatkówce halowej i plażowej. W swojej kolekcji ma też dwa srebra i jeden brąz w MW. Czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski w piłce plażowej jest jego największym sukcesem. Z kadrą Wielkopolski zdobył też szóste miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale. W bieżącym sezonie reprezentuje UKS Kaniasiatka w kategorii junior i senior. 

 

Lubisz sport? Szukasz najwyższej jakości artykułów oraz fachowej obsługi? Kliknij

+ 6 głosów: 19 (32%) 13 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ migacz
ponad rok temu 5
Płaczek? Za chwilę się spulam ze śmiechu!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wikidajło
ponad rok temu 4
co to za koleś w tym żółtym kitlu? nie znam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ znafca
ponad rok temu 3
https://youtu.be/OjAjicw0SnE?t...
~ Amator
ponad rok temu 2
To gość który kilkakrotnie zdobył mistrzostwo wielkopolski reprezentując gostyn nie wspominając o innych osiągnięciach. Ale nie mając pojęcia o sporcie w regionie tylko w "podnoszeniu ciężarów (%)" to możesz sobie pisac:)
~ marco
ponad rok temu ocena: 100%  1
Jak można wytypować zawodników którzy grają w Gostyniu od 2 miesięcy. Oni przecież przyszli z leszna i na dobra sprawę nic nie osiągnęli jeszcze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji