Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 5)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    14.12.2015
Sławomir Hajduk
komentarzy 1 ocen 19 / 26%
A A A
 fot. S. Hajduk

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W części piątej przybliżymy Państwu reprezentantów UKS Kania Gostyń.

Rafał Pospiech - trener od 2007r. (od 2012r. z dyplomem UEFA). Wiceprzewodniczący Wydziału Szkolenia OZPN Leszno, Członek Wydziału ds. Młodzieży i Organizacji Szkolenia WZPN Poznań. Szkoli juniorów młodszych gostyńskiej Kani. Prowadzona przez niego drużyna po raz pierwszy w historii klubu utrzymała się w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Osiągnięcia z zespołami UKS Kania Gostyń: wicemistrzostwo Wielkopolski, trzykrotne Mistrzostwo OZPN Leszno. Obecnie zespół juniorów UKS Kani Gostyń zajmuje 5 miejsce w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych.

Grzegorz Wosiak - z gostyńską piłką związany od 25 lat. Najpierw jako zawodnik, a od 2005 roku jako trener grup młodzieżowych. Z prowadzonymi zespołami wielokrotnie sięgał po mistrzostwo OZPN Leszno. W sezonie 2014/2015 jego drużyna odniosła zwycięstwo w kategorii młodzik. W bieżących rozgrywkach zespół trampkarzy zajmuje na półmetku rozgrywek pierwsze miejsce, z przewagą ośmiu punktów.

Rafał Karolczak - wychowanek UKS Kania Gostyń. Wielokrotny reprezentant kadry WZPN Poznań. Jest kapitanem drużyny juniorów młodszych, która występuje drugi sezon w Lidze Wielkopolskiej Juniorów Młodszych. W lidze wojewódzkiej rozegrał 38 meczów i zdobył 6 goli. Wychowanek UKS Kani Gostyń, który był testowany przez lechię Gdańsk.

Szymon Olejniczak - wychowanek UKS Kania Gostyń. Wielokrotny reprezentant kadry WZPN Poznań. Od dwóch sezonów Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. Rozegrał w niej 33 spotkania i zdobył 13 goli, co plasuje go w czołówce napastników w roczniku '99. Jeden z najbardziej utalentowanych wychowanków UKS Kani Gostyń w ostatnich latach. Był testowany przez Lechię Gdańsk. Mimo młodego wieku zaliczył już debiut w drużynie seniorów w oficjalnym spotkaniu ligowym.

 

+ 5 głosów: 19 (26%) 14 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ karpik
ponad rok temu 1
MUUUTEEEEK
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji