Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 6)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    18.12.2015
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 72 / 79%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W części szóstej przybliżymy Państwu reprezentantów Zjednoczonych Pudliszki.

 

Roman Gronowski -  piłka nożna to jego konik. Godzi funkcje trenera i piłkarza. - Lata płyną, a ja dalej nie potrafię rzucić mojej pierwszej, choć nie jedynej miłości. Kocham to, co robię – mówi o sobie. Gdy rozpoczynał przygodę z trenerką Zjednoczeni byli w A-klasie. Już po roku wywalczył z zespołem awans. - Gdy jednak zawisła nad nami czarna chmura ponownego spadku, postanowiłem się nie załamać, a także trzymać drużynę w całości, motywować ją do dalszego działania. Nie opuściłem klubu – przyznaje. Dzięki wytężonej pracy Zjednoczeni pod jego wodzą powrócili do klasy okręgowej. - Cieszę się, że jestem trenerem Zjednoczonych – wytrwałych i zdeterminowanych chłopaków, którzy wiedzą o co walczą – podkreśla.

Przemysław Bzdęga – kapitan zespołu. W Zjednoczonych od najmłodszych lat. Jest bardzo aktywny i zaangażowany w życie klubu. Jeden z głównych motywatorów w szatni. Sumienny, pracowity i doświadczony. - Zawsze staje na wysokości powierzonych mu zadań, można na nim polegać, wiele mu zawdzięczamy. Jest sercem i duchem tego zespołu – podkreśla trener zespołu.

Michał Wolański -  do Zjednoczonych trafił dwa lata temu. Dzisiaj niewielu wyobraża sobie zespół bez tego zawodnika. Ciężko pracuje na bramki zdobywane przez Jerszyńskiego. - Jest wartościowym człowiekiem, dla którego piłka jest czymś więcej, aniżeli hobby czy zwykłą kopaniną. Dla młodzieży jest autorytetem – wylicza szkoleniowiec Zjednoczonych.

Remigiusz Jerszyński – najlepszy strzelec leszczyńskiej „okręgówki”. Prawdziwy postrach dla rywali. – Posiada wrodzony talent. Jest osobą, która potrafi wpakować piłkę do siatki w dosłownie każdej pozycji. Ma pomysł na grę, chęci i umiejętności. Razem z Michałem tworzą całość, perfekcyjny atak, który należy docenić. To skarb mieć takich napastników – komplementuje szkoleniowiec zespołu

 

 

+ 57 głosów: 72 (79%) 15 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kks
ponad rok temu ocena: 0%  1
Reniu do Lecha za Thomalle
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji