Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 7)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    21.12.2015
Sławomir Hajduk
komentarzy 1 ocen 38 / 50%
A A A
Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2015Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2015

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W siódmej części przybliżymy Państwu reprezentantów Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń.

 

Waldemar Minta - trener kolarstwa klasy mistrzowskiej. Twórca sukcesów Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń. Szkoleniem zajmuje się od końca lat osiemdziesiątych XX wieku. W 2015 roku zawodnicy KKS-u zdobyli kilka medali Mistrzostw Polski.
Karol Zdun - w peletonie od sześciu lat. Przejdzie do historii Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń jako specjalista od jazdy indywidualnej na czas. Jako pierwszy z KKS-u zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w tej konkurencji. W 2015 roku wywalczył szóste miejsce w jeździe na czas juniorów i jedenaste w wyścigu ze startu wspólnego. Przez cały sezon w czołówce jazdy na czas w wyścigach Pucharu Polski. 
Mikołaj Konieczny - najwszechstronniejszy kolarz młodzieżowy w Polsce. W 2015 roku zdobył trzy srebrne medale Mistrzostw Polski - w przełajach, na torze i szosie. Zwycięzca wyścigów Pucharu Polski. Wygrał klasyfikację Pucharu Polski na szosie w 2015 roku. Ma na koncie zwycięstwo w klasyku rozgrywanym w Belgii. Członek kadry Polski. W przyszłym roku będzie rywalizował o miejsce w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów.
Kamil Kordus – w peletonie kolarskim od pięciu lat. W minionym sezonie wywalczył trzy srebra Mistrzostw Polski na torze. Mocny punkt KKS-u w drużynie i parach. Rywalizuje o miejsce w reprezentacji Polski na torze.
Zuzanna Olejniczak – w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików wywalczyła pięć medali na torze i dwa krążki na szosie. Mistrzyni Polskich Szkółek Kolarskich w jeździe na czas. Triumfatorka trzech edycji Pucharu Nadziei Olimpijskich na torze. W minionym sezonie na swoim koncie wiele wygranych wyścigów.

 

+ 19 głosów: 38 (50%) 19 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ qwerty
ponad rok temu ocena: 100%  5
Wynik sportowy nie jest ważny. Ważne znajomości. To tak jak obecna władza. Przykre
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anabel
ponad rok temu 4
Zgadzam się żeby głosować na dziewczynę z Kks-u!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kibic
ponad rok temu 3
Głosować na Zuzę!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kibicka
ponad rok temu 2
Teraz na zdjęciu to Mikołaj
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kibicka
ponad rok temu 1
Na fotce to nie Mikolaj Konieczny!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji