Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 9)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    27.12.2015
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 27 / 67%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W dziewiątej części przybliżymy Państwu reprezentantów Sokoła Chwałkowo.

Dawid Kaczmarek - od rundy wiosennej sezonu 2009/2010 trener drużyny seniorów, a od początku sezonu 2010/2011 także grupy młodzieżowej, z którą odnosił największe sukcesy, czyli wicemistrzostwo OZPN Leszno w kategorii junior młodszy w sezonie 2010/2011 i mistrzostwo OZPN Leszno w kategorii junior młodszy w sezonie 2012/2013. W sezonie 2013/2014 prowadził juniorów Sokoła w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych mierząc się z rówieśnikami z Lecha Poznań, MSP Szamotuły, Unii Swarzędz czy Warty Poznań. W piłce seniorskiej największym osiągnięciem było dwukrotne zajęcie trzeciego miejsca w leszczyńskiej A-klasie (sezony 2009/2010 i 2011/2012).

.

Łukasz Krzyżosiak - to jego druga przygoda z Sokołem Chwałkowo, z przerwą na kilka sezonów w Awdańcu Pakosław. Za swoją postawę na boisku i poza nim tuż przed bieżącym sezonem nagrodzony przez trenera Dawida Kaczmarka opaską kapitana. Bardzo uniwersalny zawodnik. Swoim piłkarskim doświadczeniem zdobytym w takich klubach, jak, jak Rawia Rawicz, Sparta Miejska Górka, Krobianka Krobia, Korona Piaski, służy pomocą nie tylko trenerowi, ale też młodszym zawodnikom, których w sokole nie brakuje.

Aleksander Naskręt - kapitan drużyny juniorów. Jest wychowankiem Krobianki Krobia, ale półtora roku temu postanowił reprezentować klub ze swojej rodzinnej miejscowości. Wyróżnia się frekwencją na treningach oraz maksymalnym zaangażowaniem podczas zajęć oraz ligowych spotkań. Jako środkowy pomocnik jest „mózgiem” zespołu i jego dobrym duchem.

+ 18 głosów: 27 (67%) 9 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!