Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Grom Czeluścin

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    12.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Grom CzeluścinGrom Czeluścin fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano Najpopularniejszego Sportowca Seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Jakub Poślednik - wychowanek Gromu Czeluścin. W tej drużynie od 16 roku życia. Na boisku ma trzy funkcje: zawodnik, trener i kapitan zespołu. Prowadzona przez Jakuba Poślednika drużyna zajmuje po jesiennych spotkaniach 6 miejsce w klasie B.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Krzysztof Stanisławski - wrócił do Gromu przed rundą jesienną sezonu 2016/2017. Jest środkowym pomocnikiem. Nieustępliwy i trudny do przejścia zawodnik. Jesienią zdobył jedną bramkę i zaliczył sześć asyst.

Marcin Szafraniak - od ośmiu lat reprezentuje Grom Czeluścin. To ofensywny zawodnik, na skuteczność którego może liczyć trener. Jego atutem jest szybkość. W obecnym sezonie strzelił osiem goli.

Cezary Lorenc - zawodnik Gromu od 6 lat. Jego nominalna pozycja to środkowy pomocnik, ale ostatnio został przesunięty na środek obrony. Pewny egzekutor jedenastek. Zdobył w bieżącym sezonie dwie bramki.

 

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.