Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Kania Gostyń

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kania GostyńKania Gostyń fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano Najpopularniejszego Sportowca Seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Grzegorz Wosiak - z gostyńską piłką związany od 25 lat. Najpierw jako zawodnik, a od 2005 roku jako trener grup młodzieżowych. Z prowadzonymi zespołami wielokrotnie sięgał po mistrzostwo OZPN Leszno. W sezonie 2015/2016 jego drużyna odniosła zwycięstwo w kategorii trampkarz. W bieżących rozgrywkach zespół juniorów młodszych awansował do grupy mistrzowskiej rozgrywek OZPN Leszno.

ZAWODNICY SENIORZY:

Mateusz Mucha - młodzieżowiec Kani Gostyń. Środkowy pomocnik. Koledzy mogą liczyć na dobre dogrania. Dysponuje też dobrym uderzeniem. W poprzednim sezonie wywalczył z zespołem awans do czwartej ligi. W bieżących rozgrywkach walczy z drużyną o pozostanie w tej klasie rozgrywkowej. W rundzie jesiennej zdobył jedną bramkę.

Tobiasz Aksamit - młodzieżowiec MKS Kania Gostyń. Na boisku zajmuje pozycję skrzydłowego. Jego atutem jest szybkość. W poprzednim sezonie wywalczył z zespołem awans do czwartej ligi. W bieżących rozgrywkach walczy z drużyną o pozostanie w tej klasie rozgrywkowej.

Radosław Wachowski - zawodnik ofensywny drużyny seniorów Kani Gostyń. W sezonie 2015/2016 wywalczył z Kanią Gostyń awans do czwartej ligi. Czołowy strzelec Kani w klasie okręgowej. W rundzie jesiennej czwartej ligi zdobył jedną bramkę

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Kacper Gościański - młodzik MKS Kania Gostyń, w poprzednich sezonach reprezentował KS Ludwinowo, z którym zdobył wicemistrzostwo OZPN Leszno w kategorii orlik. Regularnie powoływany do kadry OZPN Leszno. Bardzo dobra technika użytkowa. Sumienny, ambitny, pracowity, wysoko stawiający sobie poprzeczkę

Kacper Korytny - środkowy pomocnik lub lewy obrońca trampkarzy Kani Gostyń. Na boisku cechuję się pracowitością, nieustępliwością. Koledzy na boisku zawsze mogą na niego liczyć. W sezonie 2015/2016 zdobył mistrzstwo OZPN Leszno w kategorii młodzik oraz halowe wicemistrzostwo w tej samej kategorii wiekowej.

Wojciech Goszczyński - w minionych sezonach zdobywał z młodzikami i trampkarzami mistrzostwo OZPN Leszno. W bieżącym sezonie wywalczył sobie miejsce w drużynie juniorów młodszych choć jeszcze jest trampkarzem. Ambitny, waleczny. Niezwykle uniwersalny zawodnik. Zawsze wywiązuje się z powierzonych mu zadań.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.