Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Kaniasiatka Gostyń

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
UKS Kaniasiatka GostyńUKS Kaniasiatka Gostyń fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano Najpopularniejszego Sportowca Seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Tomasz Stańczak - trener od 1996 roku. Najpierw prowadził zespoły w MKS Kania Gostyń, a następnie w UKS Kanisiatka. Jego podpieczni zdobywali medale mistrzostw Wielkopolski, ale też mistrzostw Polski. Od 2010 roku pracuje z dziewczynami. W 2016 roku drużyna młodziczek zdobyła brązowy medal mistrzostw Wielkopolski i zagrała w ćwierćfinale mistrzostw Polski. Wychowankiem Tomasza Stańczaka jest Artur Ratajczak, który ma na swoim koncie srebrny medal w Plus Lidze w 2015 roku, zdobywca superpucharu Polski.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Jakub Klimański - w UKS Kaniasiatka od trzech sezonów. Gra na prawym ataku, jest zawodnikiem pierwszej szóstki. W poprzednim sezonie zajął z zespołem trzecie miejsce w Wielkopolsce

Karol Olejniczak - przyjmujący drużyny seniorów UKS Kaniasiatka, w ubiegłym sezonie zajął trzecie miejsce w Wielkopolsce z drużyną seniorów. Zdobył też w ubiegłym sezonie brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w piłce siatkowej

Kamil Janicki - libero drużyny seniorów UKS Kania, w ubiegłym sezonie zajął trzecie miejsce w Wielkopolsce z drużyną seniorów. Zdobył też w poprzednim sezonie brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski juniorów w piłce siatkowej

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Agata Olejniczak - utalentowana zawodniczka UKS Kaniasiatka Gostyń. Przygodę z siatkówką rozpoczeła w 2011 roku. W 2012 r. wraz z koleżankami wywalczyła 1. miejsce w Wielkopolsce w finale mini siatkówki. W finale MP w Zabrzu dziewczyny zajęły 11 miejsce. W roku 2016 Agata była liderką zespołu młodziczek, który zajął 3 miejsce w Wielkopolsce. Agata Olejniczak otrzymała tytuł najlepszej przyjmującej turnieju finałowego.

Martyna Naskręt - siatkówkę trenuje od trzech lat, jest podstawową zawodniczką drużyny młodziczek, która uczestniczy w rozgrywkach o mistrzostwo Wielkopolski w piłce siatkowej. Wyróżnia się spośród wszystkich zawodniczek walecznością i wszechstronnością.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.