Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Korona Piaski

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    12.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 4 / 50%
A A A
Korona PiaskiKorona Piaski fot.  M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano Najpopularniejszego Sportowca Seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Krzysztof Michalski - od rundy jesiennej prowadzi juniorów Korony Piaski. To jego powrót do Korony, bo już wcześniej miał okazję prowadzić drużynę seniorów tego klubu. Pod wodzą Krzysztofa Michalskiego juniorzy młodsi Korony zajęli drugie miejsce w grupie eliminacyjnej rozgrywek Okręgowego Związku Piłki Nożnej Leszno i awansowali do grupy mistrzowskiej.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Marcin Wojciechowski - lider pierwszej drużyny klasy okręgowej OZPN Leszno. W poprzednim sezonie walnie przyczynił się do awansu Korony do klasy okręgowej. W rundzie jesiennej był najskuteczniejszym zawodnikiem Korony Piaski. W rozgrywkach klasy okręgowej zdobył 15 goli.

Andrzej Bonawenturczyk - wychowanek zespołu z Piasków. W poprzednim sezonie awansował w zespołem do klasy okręgowej. Po rundzie jesiennej zespół zajmuje pierwsze miejsce w leszczyńskiej klasie okręgowej. Odpowiedzialny za kreowanie gry Korony. Dysponuje dobrym strzałem, jest dobrze wyszkolony technicznie.

Tobiasz Szymczak - junior Korony Piaski, który przedarł się do drużyny seniorów. Wystąpił we wszystkich spotkaniach lidera okręgówki. Posiada dobre warunki fizyczne, które ułatwiają mu wywiązywanie się z obowiązków defensywnego pomocnika. W rundzie jesiennej zdobył dwie bramki dla swojego zespołu.

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Jakub Wojtyczka - środkowy obrońca drużyny juniorów młodszych. Mimo młodego wieku trenuje już z seniorami. Ważne ogniwo drużyny Krzysztofa Michalskiego. Z zespołem juniorów młodszych awansował do grupy mistrzowskiej rozgrywek OZPN Leszno.

Hubert Szymczak - środkowy pomocnik drużyny juniorów. Wyróżniająca się postać zespołu, który w rundzie jesiennej zajął drugie miejsce w grupie eliminacyjnej i awansował do grupy mistrzowskiej rozgrywekOZPN Leszno. Odpowiedzalny za rozgrywanie akcji juniorów Korony. Bramkostrzelny zawodnik

Mikołaj Frankiewicz - wyróżniający się zawodnik juniorów młodszych Korony, podpora defensywy. W rundzie jesiennej zajął z zespołem drugie miejsce w grupie eliminacyjnej i awansował do grupy mistrzowskiej rozgrywek OZPN Leszno.

 

 

+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.