Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Krobianka Krobia

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Krobianka KrobiaKrobianka Krobia fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano Najpopularniejszego Sportowca Seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Sławomir Gembiak - z Krobianką Krobia związany od lat dziewięćdziesiątych poprzedniego stulecia, najpierw jako zawodnik drużyny seniorów, a później jako trener drużyn młodzieżowych. W obecnym sezonie prowadzi juniorów młodszych, z którymi wygrał grupę eliminacyjną OZPN Leszno.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Daniel Łuczak - junior młodszy Krobianki Krobia, defensywny pomocnik, ważny punkt formacji i całego zespołu. Przez całą rundę prezentował równą wysoką formę. Na boisku wykazuje się w grze dużą ambicją. Sumiennie podchodzi do meczów i treningów.

Michał Naskręt - podstawowy zawodnik krobskiej defensywy. W rundzie jesiennej leszczyńskiej klasy okręgowej zajął trzecie miejsce. Na boisku w bieżącym sezonie spędził ponad 1300 minut. Groźny przy stałych fragmentach gry. W rundzie jesiennej zdobył dwie bramki dla swojego zespołu.

Jędrzej Urbański - od kilku lat najskuteczniejszy zawodnik Krobianki. Gwarantuje kilkanaście goli w sezonie. Po rundzie jesiennej ma na swoim koncie dziesięć trafień. Posiada dobre uderzenie, gra głową też nie sprawia mu problemu. Nie unika pojedynków jeden na jeden z przeciwnikiem.

Krystian Jędryczka - najskuteczniejszy zawodnik Krobianki Krobia w rundzie jesiennej. W lidze i pucharach zdobył 13 goli. Ma też na swoim koncie dwie asysty. Bardzo groźny w stałych fragmentach gry. Z lewej nogi trafia jak mało kto w leszczyńskiej klasie okręgowej.

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Joachim Knapp - napastnik juniorów młodszych Krobianki Krobia, należy do najskuteczniejszych zawodników drużyny Sławomira Gembiaka. Ważny element zespołu juniorów, który w bieżącym sezonie wygrał grupę eliminacyjną juniorów młodszych OZPN Leszno

Jędrzej Gembiak - środkowy obrońca, podpora drużyny juniorów młodszych Krobianki. Sumiennie podchodzi do gry w piłkę nożną. Na swoim końcie 100% treningów w rundzie jesiennej. Przez całą rundę prezentował dobrą formę

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.