Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Piast Poniec

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piast PoniecPiast Poniec fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano Najpopularniejszego Sportowca Seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

 

Roksana Rychel - jest na początku swojej przygody z piłką siatkową. Trenuje od niespełna roku i nie wyobraża sobie życia bez siatkówki. Ma za sobą dwa oficjalne turnieje. W Kostrzynie na 24 duety zajęła ze swoją partnerką ósme miejsce.

Kasandra Juskowiak - przygodę z siatkówką rozpoczęła rok temu. Trenuje z pasją i dużym zaangażowaniem. Ma już za sobą pierwsze oficjalne turnieje. W Kostrzynie zajęła ósme miejsce w gronie 24 rywalizujących par.

Maksymilian Wasiak - interesuje się sportem. Najchętniej trenuje piłkę nożna i piłkę siatkową. Nie brał jeszcze udziału w turniejach, jednak można być pewnym, że będzie w nich uzyskiwał dobre wyniki, bo na treningach jest zdyscyplinowany i odpowiedzialny.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.