Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu Piast Poniec

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    11.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piast PoniecPiast Poniec fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano najpopularniejszego sportowca seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano najpopularniejszego sportowca młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Wojciech Walencki - trenuje tenisistów Piasta Poniec od dwóch lat. W poprzednim sezonie wywalczył z zespołem awans do ligi okręgowej. Obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli. Trener Piasta jest też czynnym zawodnikiem. Obecnie reprezentuje Juniora Leszno, z którym rywalizuje w drugiej lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Adrian Olejniczak - pewny punkt Piasta Poniec. Gra stylem defensywnym po stronie bekhendowej oraz ofensywnym na stronie forhendowej. Jeden z czołowych zawodników ligi okręgowej

Patryk Mrukowski - lider Piasta Poniec. Przyszedł do zespołu z Rawicza. Miał ogromny wkład w awans do ligi okręgowej. Zdaniem trenera Wojciecha Walenckiego najlepszy zawodnik ligi okręgowej.

Arkadiusz Płoszajczak - doświadczony zawodnik Piasta Poniec. Miał dużu wkład w awans zespołu do ligi okręgowej. Obecnie stara się pomóc drużynie w zajęciu jak najlepszej pozycji w rozgrywkach.

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.