Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Piast Poniec

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    8.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Piast PoniecPiast Poniec fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano Najpopularniejszego Sportowca Seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W osiemnastej części przybliżymy Państwu reprezentantów NAZWA DRUŻYNY.

 

TRENER:

Grzegorz Posikata - po zakończonej przygodzie z piłką nożną jako zawodnik zajął się szkoleniem dzieci i młodzieży w KS Polonia 1912 Leszno. Prowadził drużyny juniora młodszego i starszego, które występowały w Wielkopolskiej Lidze Juniora. Dużym sukcesem był awans z drużyną do Centralnej Ligi Juniorów. W Poniecu prowadzi drużynę seniorów. Prowadzony przez niego zespół zajmuje obecnie pierwsze miejsce w klasie B.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Tomasz Dorociak - podstawowy zawodnik Piasta Poniec. Najbardziej wszechstronny piłkarz. Może grać w środku obrony jak i pomocy. Jego atutami w grze są dobre wyszkolenie techniczne i gra głową.

Mariusz Klimasz - podpora defensywy Piasta Poniec. Niezwykle ambitny zawodnik, Na boisku cechuje się inteligencją. Ostoja zespołu, często studzi emocje młodszych zawodników. Wzór do naśladowania dla kolegów z boiska.

Robert Stachowiak - kapitan Piasta Poniec. Najczęściej występuje w linii obrony lub pomocy. Dobrze wyszkolony technicznie, motor napędowy zespołu z Ponieca.

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Eryk Offert - środkowy obrońca Piasta Poniec. Bardzo dobrze gra głową, posiada umiejętność "czytania gry". Dysponuje niezłą techniką. Na boisku szybki i waleczny.

Maciej Maj - środkowy pomocnik juniorów Piasta Poniec. Posiada dobry przegląd gry. Jeden z lepiej wyszkolonych technicznie zawodników. Gorsze warunki fizyczne nadrabia walecznością. Robi bardzo szybkie postępy w grze.

Bartosz Nowak - w rundzie jesiennej zdobył dla juniorów Piasta kilka bramek. Posiada bardzo dobre warunki fizyczne. Dobrze gra głową, nieźle "operuje" piłką prawą i lewą nogą. Na treningach sumienny. Jeden z bardziej uzdolnionych zawodników Piasta

 

 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.