Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Sokół Chwałkowo

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    11.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Sokół ChwałkowoSokół Chwałkowo fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano najpopularniejszego sportowca seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano najpopularniejszego sportowca młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Dawid Kaczmarek - Od 2010 r. prowadzi drużynę seniorów i grupy młodzieżowe KS Sokół Chwałkowo. Pod jego wodzą zespół grający na co dzień w leszczyńskiej A-klasie dwa razy w sezonach 2011/2012 i 2012/2013 otarł się o grę w barażach o awans do klasy rozgrywkowej zajmując ostatecznie trzecią lokatę w tabeli ligowej. W piłce młodzieżowej prowadzeni przez trenera Kaczmarka juniorzy młodsi zagrali w finale sezonu 2010/2011 swojej kategorii wiekowej ulegając rówieśnikom Orkana Chorzemin, a w sezonie 2012/2013 zostali mistrzami okręgu OZPN Leszno. W kolejnym sezonie 2013/2014 trener Kaczmarek poprowadził juniorów starszych z Chwałkowa w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych, gdzie jego podopieczni mierzyli się między innymi z rówieśnikami Lecha Poznań, Warty Poznań, MSP Szamotuły, Sparty Konin…

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Jakub Bartkowiak - mimo młodego wieku jest podstawowym obrońcą Sokoła Chwałkowo. Imponuje warunkami fizycznymi, dobrze gra w powietrzu. W obecnym sezonie 2016/2017 w leszczyńskiej A-klasie we wszystkich dotychczasowych trzynastu spotkaniach wychodził w podstawowym składzie i rozegrał w nich średnio 85 minut.

Dariusz Naskręt - wychowanek Sokoła Chwałkowo, który po kilku latach spędzonych w Krobiance Krobia i Zjednoczonych Pudliszki, przed trzecią kolejką sezonu 2016/2017 wrócił do macierzystego klubu i z miejsca stał się jego ważnym ogniwem. Z czterema trafieniami jest w tej rundzie najlepszym strzelcem zespołu.

Marcin Rejek - od sezonu 2010/2011 ważny zawodnik najpierw zespołów młodzieżowych, a obecnie seniorów Sokoła Chwałkowo. W każdym meczu wykonuje dużą pracę dla drużyny grając na mało cenionej pozycji defensywnego pomocnika. We wszystkich trzynastu meczach minionej rundy jesiennej wychodził w podstawowym składzie i rozegrał w nich średnio 84 minuty.

 

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.