Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Sporty Walki Gostyń

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Sporty Walki GostyńSporty Walki Gostyń fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano najpopularniejszego sportowca seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano najpopularniejszego sportowca młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Tomasz Dylak - trenerem jest od 2012 roku, od początku w Klubie Sporty Walki Gostyń. Jest samoukiem, swoją wiedzę i umiejętności kształci bez pomocy "nauczyciela". Mimo młodego wieku i krótkiego doświadczenia w pracy trenerskiej ma na koncie już trzy medale w boksie, w tym dwa złote w 2015 roku. W 2016 roku dołożył kolejne medale mistrzostw Polski: dwa złote, jeden srebrny, trzy brązowe. W kolekcji pojawił się pierwszy medal na arenie międzynarodowej. Klaudia Budasz wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Karol Łapawa - za zawodnikiem Sportów Walki Gostyń kolejny rok pełny sukcesów. Junior z Gostynia wywalczył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w boksie. Największym sukcesem w mijającym roku jest złoto mistrzostw Polski seniorów i tytuł najlepszego technika tych zawodów.

Klaudia Budasz - 2016 rok zaliczy do niezwykle udanych. W lipcu zdobyła złoty medal mistrzostw Polski kadetek i została uznana najlepszą zawodniczką XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. Natomiast we wrześniu wywalczyła brązowy krążek mistrzostw Europy.

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Krystian Barski - młody perspektywiczny zawodnik Sportów Walki Gostyń. W 2016 roku wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski młodzików. W zawodach rozegranych w Tarnowie Podgórnym został uznany najlepszym zawodnikiem z Wielkopolski.

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.