Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Tęcza Gostyń

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Tęcza GostyńTęcza Gostyń fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano najpopularniejszego sportowca seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano najpopularniejszego sportowca młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Waldemar Szwedek - wyróżnia się działalnością popularyzatorską sportu oraz znaczącymi sukcesami sportowymi i trenerskimi. Jego głównym celem, realizowanym z powodzeniem przez wszystkie lata jest, oprócz popularyzacji sztuki karate, krzewienie sportu i oraz kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Odznaczony: Honorową Nagrodą Twórczą za Zasługi w Dziedzinie Sportu i Kultury „Laur Gostynia”, Złotą Odznaką TKKF, Brązową Odznaką „Za Zasługi dla Sportu” Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Nagrodą w ogólnopolskim konkursie „Mistrzowie sportu, mistrzowie życia”, Srebrną Odznaką „Za Zasługi dla Sportu” Ministra Edukacji  Narodowej i Sportu. Sukcesy trenerskie w ostatnim okresie: 3 tytuły mistrzów świata, 7 tytułów wicemistrzów świata oraz 2 brązowe medale mistrzostw świata.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Mieczysław Polewski - utytułowany zawodnik karate, instruktor karate, sukcesy w ostatnim okresie: - mistrz świata w kata masters, mistrz Europy seniorów, mistrz Polski seniorów starszych, mistrz Wielkopolski seniorów starszych, zdobywca (w ostatnim okresie) 5 złotych i 3 srebrnych medali na zawodach ogólnopolskich i ponadwojewódzkich.

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Patrycja Niewrzędowska - młoda zawodniczka karate, ale już utytułowana. Wyróżnia się nienaganną techniką oraz zaciętością w walce. W ostatnim okresie była wielokrotnie  nagradzana: brązowy medal na I Międzynarodowym Pucharze Kato dla dzieci i młodzików do lat 15 (odpowiednik mistrzostw świata dzieci); wicemistrzyni (drużynowa) Wielkopolski juniorów młodszych, zdobywczyni 5 medali srebrnych i 4 brązowych na zawodach ogólnopolskich i ponadwojewódzkich.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.