Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Wielkopolanka Szelejewo

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    11.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wielkopolanka SzelejewoWielkopolanka Szelejewo fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano Najpopularniejszego Sportowca Seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Dariusz Kaczmarek - trener z licencją UEFA B. Wielkopolankę przejął po Janie Wabińskim. W sezonie 2015/2016 zespół z Szelejewa zajął 11 miejsce w klasie A. Na półmetku bieżących rozgrywek Wielkopolanka zajmuje 9 miejsce.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Tomasz Kubiak - wychowanek Kani Gostyń. W poprzednim sezonie reprezentował juniorów młodszych gostyńskiego klubu w Lidze Wielkopolskiej Juniorów Młodszych. W rundzie jesiennej zasilił Wielkopolankę Szelejewo. W bramce cechuje się świetnym refleksem i dobrą grą na przedpolu. Zawsze w 100% zaangażowany w grę i skupiony na swojej pracy.

Patryk Nawrocik - od początku przygody z piłką nożną związany z Wielkopolanką Szelejewo. "Urodzony" środkowy pomocnik. Obdarzony dobrą techniką. Na boisku cechuje się walecznością. Filigranowy piłkarz potrafi powalczyć o piłkę z przeciwnikiem dużo lepiej zbudowanym.

Bartosz Bruder - filar drużyny z Szelejewa. Dysponuje nienaganną techniką. Swoją walecznością wzbudza respekt u przeciwników. Najskuteczniejszy zawodnik Wielkopolanki. W rundzie jesiennej zdobył siedem goli. Kapitan Wielkopolanki.

 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.