Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu - Wisła Borek Wlkp.

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Wisła Borek Wlkp.Wisła Borek Wlkp. fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano najpopularniejszego sportowca seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano najpopularniejszego sportowca młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

 

TRENER:

Szymon Palczewski - w Wiśle Borek Wielkopolski od pięciu lat. W klubie zajmuje się szkoleniem młodzieży. W obecnym sezonie prowadzi grupy orlika i trampkarza.

 

ZAWODNICY SENIORZY:

Adrian Derwich - szybki i zwinny prawy skrzydłowy. Przygodę w Borku rozpoczął od epizodu jesienią 2013 roku. Od marca 2016 na stałe w boreckich szeregach. 19-latek w biało-zielonej koszulce rozegrał w sumie 41 spotkań, w których zdobył 17 bramek i rozdał 6 asyst.

Piotr Baran - wychowanek boreckiego zespołu. Najpierw związany z drużynami młodzieżowymi, od marca 2015 w kadrze seniorów. Piotr to świetnie czytający grę prawy obrońca. Pomimo młodego wieku jedno z ważniejszych ogniw biało-zielonych. 17-latek w seniorach rozegrał 38 spotkań i zanotował jedną asystę.

Krzysztof Konieczny - jeden z liderów i kreator poczynań ofensywnych w Borku. W latach 2009-2011 rozegrał w biało-zielonych barwach 27 spotkań w roli lewego obrońcy. Od sierpnia 2014 już jako środkowy pomocnik rozegrał 75 spotkań, w których zdobył 10 bramek i zaliczył 20 asyst. 69 pojedynków rozegrał w pełnym wymiarze czasowym.

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

Mateusz Majchrzak – Zawodnik grający w kategorii trampkarz. Strzelec ośmiu bramek w tegorocznych rozgrywkach młodzieżowych. Cechuje się nieprzeciętnym instynktem strzeleckim i precyzją.

Piotr Matuszak - zawodnik grający w drużynie młodzików na pozycji pomocnika lub obrońcy. Strzelec dwóch goli w sezonie. Doskonale czuje się również na pozycji bramkarza. Charakteryzuje się walecznością i zdyscyplinowaniem.

Krystian Gluma - orlik Wisły Borek Wielkopolski. Gra na pozycji defensywnego pomocnika czy obrońcy. Mimo zadań defensywnych chętnie włącza się w ofensywę. Strzelec czterech bramek. Ambitny i waleczny, skuteczny defensor.

 

 

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.