Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandytatów plebiscytu - UKS Pudliszki

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
UKS PudliszkiUKS Pudliszki fot. M. Mostowy

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało 16 trenerów i 1 trenerka.

O miano najpopularniejszego sportowca seniora rywalizuje 52 zawodników i jedna zawodniczka. Natomiast o miano najpopularniejszego sportowca młodzieżowego 25 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W osiemnastej części przybliżymy Państwu reprezentantów NAZWA DRUŻYNY.

 

TRENER:

Ewelina Grodzka - trener siatkówki UKS Pudliszki.  Znakomita trenerka, wcześniej zawodniczka. Dobry pedagog, wymagający ale i wyrozumiały, mający poczucie humoru. Siatkówka jest jej pasją, dlatego robi to co kocha, dzięki temu potrafi dopingować i zachęcać swoje podopieczne do walki i spełnienia marzeń. Jest bardzo sprawiedliwą i obiektywną trenerką, ale bardzo przyjazną i interesującą się sprawami swoich zawodniczek. Służy chętnie pomocą oraz udziela dobrych rad. Jej największym sukcesem jest awans do III ligi A oraz 3 miejsce w szkolnych rozgrywkach o Mistrzostwo Wielkopolski.

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

 

Anna Rejek - atakująca UKS Pudliszki. Zawodniczka najwytrwalej i solidnie pracująca na treningach. Na boisku jest pewna i pełna rozwagi oraz sprytu. Jej spokój wewnętrzny często pomaga jej w trudnych sytuacjach na meczu. Z wytrwałością szlifuje swój talent. Po meczach wyciąga wnioski z porażek i cały czas podąża w kierunku swojego sukcesu. Cenna zawodniczka pierwszego składu. 

Karolina Gałka - rozgrywająca UKS Pudliszki, która w tym sezonie zmieniła swoje nastawienie o 180 stopni i w tej chwili jest motorem napędowym całej drużyny. Podrywająca do boju, potrafiąca zmobilizować inne zawodniczki swoją postawą na boisku. Inteligentna oraz ambitna zawodniczka, nastawiona na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności . Stawiająca wysoko poprzeczkę oraz cele, które wytrwale realizuje na treningu. Stale pracująca nad sobą, nie spoczywająca na laurach. Bardzo koleżeńska i pomocna.

Zuzanna Radoła - atakująca UKS Pudliszki. Niezłomna zawodniczka, która się nigdy nie poddaje i walczy o swoje. Stale pracuje nad swoją techniką i kondycją. Kluczowa zawodniczka dobrze rokująca na przyszłość. Z roku na rok widać progres. Potrafi z odwagą sprostać trudnościom, które postawi na jej drodze los. Najlepiej punktująca zawodniczka.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.