Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sylwetyki kandydatów do plebiscytu (Część 4)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    11.12.2015
Łukasz Eisop
komentarzy 0 ocen 19 / 42%
A A A

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W części czwartej przybliżymy Państwu reprezentantów LZS UKS Bodzewo.

 

Przemysław Kolendowicz – wieloletni trener i jeden z założycieli klubu LZS UKS Bodzewo. Zajmuje się szkoleniem młodzieży,  a także sam gra w tenisa w pierwszym zespole. Na jego koncie jest wiele sukcesów. W ciągu 25 lat istnienia klubu wychował kilkudziesięciu  zawodników, a wielu z nich odnosiło sukcesy na wielu sportowych arenach.

Monika Dorsz – niesłysząca zawodniczka początkowo reprezentowała klub z gminy Piaski w II lidze kobiet, jednak jej kariera rozwinęła się, gdy została powołana do Kadry Polski Niesłyszących. W 2014 roku została Mistrzynią Polski w grze podwójnej, a indywidualnie stanęła na najniższym stopniu podium. W Mistrzostwach Europy została sklasyfikowana na miejscach 9-16.

Marcin Pawlak – gra w klubie od pierwszej klasy szkoły podstawowej, a pierwsze sukcesy pojawiły się już po trzech latach treningu. Pięciokrotny wicemistrz Wielkopolski. Dwukrotnie uczestniczył w zgrupowaniu Kadry Polski Niepełnosprawnych. Czołowy zawodnik III ligi w tym sezonie. Sekretarz OZTS i lokalny działacz, organizator lokalnych turniejów.

Mateusz Banaszak – w tenisa stołowego również gra już od najmłodszych lat. Dużym sukcesem indywidualnym było zajęcie 3 miejsca w mistrzostwach Wielkopolski. Był głównym aktorem w drodze LZS UKS do upragnionej III ligi. W poprzednim sezonie czołowy zawodnik w trzecioligowych rozgrywkach.   

 

 

+ 8 głosów: 19 (42%) 11 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!