Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Złote Godziny dla naszych Faworytów. Wyślij SMS

› Sport i rekreacja ponad rok temu    1.02.2017
Hanna Hejduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Plebiscyt na Najpopularniejszych Trenerów i Sportowców Powiatu Gostyńskiego 2016Plebiscyt na Najpopularniejszych Trenerów i Sportowców Powiatu Gostyńskiego 2016

Przedostatni kupon drukujemy w gazecie, ale i SMSy są bardzo ważne. Dziś SMS (1 lutego) wysłany od godz. 17.00 do 23.00 ma podwójną wartość - czyli 4 punkty.

 

W tym roku sportowcy walczą o tytuły:

Najpopularniejszy Sportowiec Senior,

Najpopularniejszy Sportowiec Młodzieżowy

oraz Najpopularniejszy Trener Powiatu Gostyńskiego.

Każdy kandydat do tytułu otrzymał swój indywidualny numer (poniżej pełna lista), który trzeba wpisać w treści, gdy wysyłamy SMS.

SMS wysyłamy na nr 71051 w treści wpisując: gostynska.numer_kandydata (np. gostynska.339). Koszt SMSa to 1,23 z VAT. Każdy SMS ma wartość dwóch punktów.

Śledźcie uważnie nasz portal gostynska.pl, bowiem może się zdarzyć, że ta wartość punktowa w określone dni wzrośnie!  Wystartowaliśmy z głosowaniem w niedzielę 22 stycznia o północy, a zakończymy głosowanie SMS  12 lutego o 23.59.

Kliknij w nazwisko by poznać kandydata, wszystkie sylwetki kandydatów znajdziesz TUTAJ

 

TRENERZY:

101 - Krzysztof Bednarz - TIGER Wielkopolska (trener)

102 - Grzegorz Wosiak - MKS Kania Gostyń (trener)

103 - Dawid Kaczmarek - Sokół Chwałkowo (trener)

104 - Wojciech Walencki - Piast Poniec (trener)

105 - Marek Józefiak - Zjednoczeni Pudliszki (trener)

106 - Grzegorz Posikata - Piast Poniec (trener)

107 - Tomasz Stańczak - UKS Kaniasiatka Gostyń (trener)

108 - Ewelina Grodzka - UKS Pudliszki (trener)

109 - Łukasz Walczak - KA 4 resPect (trener)

110 - Waldemar Szwedek - TKKF Tęcza (trener)

111 - Krzysztof Michalski - Korona Piaski (trener)

112 - Tomasz Dylak - Sporty Walki Gostyń (trener)

113 - Szymon Palczewski - Wisła Borek Wlkp. (trener)

114 - Jakub Poślednik - Grom Czeluścin (trener)

115 - Sławomir Gembiak - Krobianka Krobia (trener)

116 - Michał Curyk - Lew Pogorzela (trener)

117 - Dariusz Kaczmarek - Wielkopolanka Szelejewo (trener)

 

ZAWODNICY SENIORZY:

201 - Adam Sierakowski - TIGER Wielkopolska (taekwondo)

202 - Emil Janowski - TIGER Wielkopolska (taekwondo)

203 - Marek Walenczewski - TIGER Wielkopolska (taekwondo)

204 - Tobiasz Aksamit - MKS Kania Gostyń (piłka nożna)

205 - Mateusz Mucha - MKS Kania Gostyń (piłka nożna)

206 - Radosław Wachowski - MKS Kania Gostyń (piłka nożna)

207 - Krzysztof Zagata - SGLK (kręgle)

208 - Dariusz Naskręt - Sokół Chwałkowo (piłka nożna)

209 - Jakub Bartkowiak - Sokół Chwałkowo (piłka nożna)

210 - Marcin Rejek - Sokół Chwałkowo (piłka nożna)

211 - Szczepan Chlebowski - LZS UKS Bodzewo (tenis stołowy)

212 - Adrian Olejniczak - Piast Poniec (tenis stołowy)

213 - Patryk Mrukowski - Piast Poniec (tenis stołowy)

214 - Arkadiusz Płoszajczak - Piast Poniec (tenis stołowy)

215 - Adrian Kaczmarek - Zjednoczeni Pudliszki (piłka nożna)

216 - Jędrzej Wyskok - Zjednoczeni Pudliszki (piłka nożna)

217 - Remigiusz Jerszyński - Zjednoczeni Pudliszki (piłka nożna)

218 - Tomasz Dorociak - Piast Poniec (piłka nożna)

219 - Mariusz Klimasz - Piast Poniec (piłka nożna)

220 - Robert Stachowiak - Piast Poniec (piłka nożna)

221 - Jakub Klimański - UKS Kaniasiatka Gostyń (siatkówka)

222 - Karol Olejniczak - UKS Kaniasiatka Gostyń (siatkówka)

223 - Kamil Janicki - UKS Kaniasiatka Gostyń (siatkówka)

224 - Mieczysław Polewski - TKKF Tęcza (karate)

225 - Łukasz Ratajczak - Dąbroczanka Pępowo (piłka nożna)

226 - Hubert Roszak - Dąbroczanka Pępowo (piłka nożna)

227 - Maciej Szpurka - Dąbroczanka Pępowo (piłka nożna)

228 - Marcin Wojciechowski - Korona Piaski (piłka nożna)

229 - Tobiasz Szymczak - Korona Piaski (piłka nożna)

230 - Andrzej Bonawenturczyk - Korona Piaski (piłka nożna)

231 - Karol Sellmann - Start Gostyń (kręgle)

232 - Jędrzej Michalak - Start Gostyń (kręgle)

233 - Jakub Osiewicz - Start Gostyń (kręgle)

234 - Klaudia Budasz - Sporty Walki Gostyń (boks)

235 - Karol Łapawa - Sporty Walki Gostyń (boks)

236 - Krzysztof Konieczny - Wisła Borek Wlkp. (piłka nożna)

237 - Adrian Derwich - Wisła Borek Wlkp. (piłka nożna)

238 - Piotr Baran - Wisła Borek Wlkp. (piłka nożna)

239 - Krzysztof Stanisławski - Grom Czeluścin (piłka nożna)

240 - Marcin Szafraniak - Grom Czeluścin (piłka nożna)

241 - Cezary Lorenc - Grom Czeluścin (piłka nożna)

242 - Michał Naskręt - Krobianka Krobia (piłka nożna)

243 - Krystian Jędryczka - Krobianka Krobia (piłka nożna)

244 - Jędrzej Urbański - Krobianka Krobia (piłka nożna)

245 - Daniel Łuczak - Krobianka Krobia (piłka nożna)

246 - Mikołaj Konieczny - KKS Gostyń (kolarstwo)

247 - Karol Zdun - KKS Gostyń (kolarstwo)

248 - Kamil Kordus - KKS Gostyń (kolarstwo)

249 - Maciej Krystkowiak - Lew Pogorzela (piłka nożna)

250 - Przemysław Ptak - Lew Pogorzela (piłka nożna)

251 - Michał Łopaczyk - Lew Pogorzela (piłka nożna)

252 - Bartosz Bruder - Wielkopolanka Szelejewo (piłka nożna)

253 - Patryk Nawrocik - Wielkopolanka Szelejewo (piłka nożna)

254 - Tomasz Kubiak - Wielkopolanka Szelejewo (piłka nożna)

 

ZAWODNICY MŁODZIEŻOWI:

301 - Maria Kobus - TIGER Wielkopolska (taekwondo)

302 - Marianna Dudziak - TIGER Wielkopolska (taekwondo)

303 - Dawid Baranowski - TIGER Wielkopolska (taekwondo)

304 - Wojciech Goszczyński - MKS Kania Gostyń (piłka nożna)

305 - Kacper Korytny - MKS Kania Gostyń (piłka nożna)

306 - Kacper Gościański - MKS Kania Gostyń (piłka nożna)

307 - Eryk Sarbinowski - LZS UKS Bodzewo (tenis stołowy)

308 - Kamil Bryl - LZS UKS Bodzewo (tenis stołowy)

309 - Jakub Przybył - Zjednoczeni Pudliszki (piłka nożna)

310 - Adrian Mróz - Zjednoczeni Pudliszki (piłka nożna)

311 - Mateusz Mikołajczak - Zjednoczeni Pudliszki (piłka nożna)

312 - Eryk Offert - Piast Poniec (piłka nożna)

313 - Maciej Maj - Piast Poniec (piłka nożna)

314 - Bartosz Nowak - Piast Poniec (piłka nożna)

315 - Martyna Naskręt - UKS Kaniasiatka Gostyń (siatkówka)

316 - Agata Olejniczak - UKS Kaniasiatka Gostyń (siatkówka)

317 - Zuzanna Radoła - UKS Pudliszki (siatkówka)

318 - Karolina Gałka - UKS Pudliszki (siatkówka)

319 - Anna Rejek - UKS Pudliszki (siatkówka)

320 - Patrycja Niewrzędowska - TKKF Tęcza (karate)

321 - Michał Hajduk - Dąbroczanka Pępowo (piłka nożna)

322 - Kacper Kaczmarek - Dąbroczanka Pępowo (piłka nożna)

323 - Weronika Stańczak - UKS Jedynka Gostyń (lekkoatletyka)

324 - Jakub Wojtyczka - Korona Piaski (piłka nożna)

325 - Hubert Szymczak - Korona Piaski (piłka nożna)

326 - Mikołaj Frankiewicz - Korona Piaski (piłka nożna)

327 - Krystian Barski - Sporty Walki Gostyń (boks)

328 - Piotr Matuszak - Wisła Borek Wlkp. (piłka nożna)

329 - Krystian Gluma - Wisła Borek Wlkp. (piłka nożna)

330 - Mateusz Majchrzak - Wisła Borek Wlkp. (piłka nożna)

331 - Joachim Knapp - Krobianka Krobia (piłka nożna)

332 - Jędrzej Gembiak - Krobianka Krobia (piłka nożna)

333 - Roksana Rychel - Piast Poniec (siatkówka)

334 - Kasandra Juskowiak - Piast Poniec (siatkówka)

335 - Maksymilian Wasiak - Piast Poniec (siatkówka)

336 - Kacper Majewski - KKS Gostyń (kolarstwo)

337 - Zuzanna Olejniczak - KKS Gostyń (kolarstwo)

338 - Łukasz Jędryczka - KKS Gostyń (kolarstwo)

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!