Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Sylwetki kandydatów plebiscytu (Część 8)

› Sport i rekreacja ponad rok temu    26.12.2015
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 9 / 22%
A A A
Kania Polcopper GostyńKania Polcopper Gostyń fot. S. Hajduk

Do naszej zabawy zgłoszonych zostało trzynastu trenerów i jedna trenerka. O miano najpopularniejszego sportowca rywalizuje 51 zawodników i 13 zawodniczek.

Abyście mogli Państwo dokonać najbardziej trafnych wyborów, na naszym portalu prezentujemy sylwetki kandydatów i kandydatek.

Sylwetki pozostałych kandydatów możesz zobaczyć TUTAJ - KLIK

W ósmej części przybliżymy Państwu reprezentantów Kani Polcopper Gostyń.

Jędrzej Kędziora - trener z licencją UEFA A. W swoim dorobku ma dwa tytuły Mistrza Polski zdobyte z Zagłębiem Lubin. W 1991 roku jako zawodnik, a w 2007 roku jako trener bramkarzy. Wiosną 2015 roku objął stanowisko trenera znajdującej się w trudnej sytuacji czwartoligowej Kani Polcopper Gostyń. Gostyński zespół spadł z czwartej ligi, ale jest na najlepszej drodze, by powrócić do tej klasy rozgrywkowej. Po rundzie jesiennej Kania Polcopper jest liderem leszczyńskiej klasy okręgowej.
Sebastian Fechner - kapitan Kani Polcopper Gostyń. Filar gostyńskiej defensywy. Przed powrotem do klubu, którego jest wychowankiem, występował w Wiśle Kraków, Lechii Gdańsk, Flocie Świnoujście, Sandecji Nowy Sącz, Calisii Kalisz. W bieżących rozgrywkach rozegrał czternaście spotkań i zdobył w nich dwie bramki dla Kani.
Damian Wujczak - wychowanek gostyńskiej Kani. Występuje na pozycji bramkarza. W bieżących rozgrywkach rozegrał dziewięć spotkań w barwach Kani.
Przemysław Pawlaczyk– defensywny pomocnik gostyńskiej Kani. W poprzednim sezonie występował w Promieniu Krzywiń. W sezonie 2015/2016 wrócił do zespołu z Gostynia, którego jest podstawowym zawodnikiem. W rundzie jesiennej rozegrał trzynaście spotkań i zdobył cztery bramki.

+ 2 głosów: 9 (22%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!