Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Trwa Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenera

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    10.01.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Seniora, Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego oraz Najpopularniejszego Trenera Powiatu GostyńskiegoPlebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Seniora, Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego oraz Najpopularniejszego Trenera Powiatu Gostyńskiego fot. fotolia

Jesteśmy na półmetku głosowania. W bieżącym wydaniu tygodnika Życie Gostynia opublikowaliśmy czwarty kupon na Najpopularniejszego Sportowca Seniora, Najpopularniejszego Sportowca Młodzieżowego oraz Najpopularniejszego Trenera Powiatu Gostyńskiego.

Zobacz kto zwyciężył w Plebiscycie w poprzednim roku

Wyniki naszej zabawy będą ogłoszone na Balu Sportowca, który odbędzie się  25 lutego 2017 roku w sali bankietowej Zakładów Mięsnych Mróz S.A. w Borku Wielkopolskim. Grał będzie zespół „Wenus”. Ten Bal po raz kolejny będzie miał charytatywny charakter, będziemy zbierali pieniądze dla utalentowanych sportowców, którzy otrzymają stypendia.

Jak bawiliśmy się na Balu Sportowca?

Do udziału w Plebiscycie zaprosiliśmy kluby sportowe, które działają na terenie powiatu gostyńskiego. Działacze wspólnie z zawodnikami ustalali, którzy sportowcy i trenerzy są nominowani do udziału w plebiscycie. Na tej podstawie stworzyliśmy listę kandydatów, którą właśnie publikujemy na łamach „Życia Gostynia”. Reszta w Waszych rękach, Drodzy Czytelnicy. Każdy, kto będzie chciał zagłosować na swojego ulubieńca, będzie musiał wyciąć kupon, wypełnić go czytelnie i przynieść lub przysłać do naszej redakcji (ul. Powstańców Wlkp. 44, 63-800 Gostyń). W kilku sklepach na terenie powiatu ustawimy skrzyneczki, do których też będzie można wrzucać kupony.  Będzie też można głosować za pomocą SMS, będzie to możliwe w ostatnie trzy tygodnie trwania Plebiscytu. Dla Czytelników, którzy wezmą udział w naszej zabawie przygotowaliśmy nagrody - niespodzianki.

Sylwetki kandydatów plebiscytu znajdziesz TUTAJ

 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fanka
ponad rok temu 1
Witam Szanowną Redakcję- drugi rok z rzędu zapisujecie nazwę- Venus przez W. i nie jest to zespół WENUS tylko grupa muzyczna VENUS, pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji